Przestronne mieszkanie, inwestycja, os. Rubinkowo

Mieszkanie na sprzedaż
445 000,00 PLN , Pow. 60,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Toruń Rubinkowo , Władysława Dziewulskiego
Rok budowy:
1980
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
NN770766
Cena za m2:
7 343,23 PLN
* Na sprzedaż *

Mieszkanie 60m2 znajdujące się na osiedlu Rubinkowo. Blok w otoczeniu zieleni, spokojna i cicha okolica. Idealnie nadaje się jako inwestycja na wynajem lub do samodzielnego zamieszkania.

Zalety lokalizacji:
- blisko żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz liceum
- niedaleko sklepy, bary, apteki i inne punkty usługowe
- komunikacja miejska w "zasięgu ręki"
- pod blokiem plac zabaw
- liczne miejsca parkingowe

* Rzut mieszkania jest poglądowy

Zapraszam do kontaktu i na prezentację

Mariusz Lambrecht
tel. 798 528 559
Nicolaus Nieruchomości
mariusz.nicolaus@gmail.com

Więcej ofert na: www.nicolaus.nieruchomosci.pl

Dla każdego KLIENTA zainteresowanego kredytem na zakup tej bądź innej nieruchomości mamy przygotowaną specjalną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO. U nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego doradcę, który profesjonalnie i UCZCIWIE zajmie się Państwa sprawą i oczywiście zupełnie BEZPŁATNIE przeprowadzi przez cały proces.

USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ PŁATNĄ W SYTUACJI ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
PREZENTACJE WSZYSTKICH NIERUCHOMOŚCI SĄ BEZPŁATNE.
PRZED PREZENTACJĄ, ZA OKAZANIEM DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI, NALEŻY PODPISAĆ UMOWĘ POŚREDNICTWA.

* Treść ogłoszenia stanowi opis nieruchomości w oparciu o informacje uzyskane od właściciela nieruchomości. Biuro nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za informacje uzyskane od właściciela nieruchomości.